Je území ČR v Euro Truck Simulator 2 zpracováno, alespoň částečně autenticky? Z jakého roku bylo území zpracováno?

Nejlepší odpověď
annas

"Po dlouhém vývoji přináší SCS Software první rozšíření pro kamiónovou hru Euro Truck Simulator 2 s názvem Na východ.

Nově budou do hry přidána města a cesty z východní evropy od Budapešti na jihu přes Ostravu, Banskou Bystrici a Košice až po Gdaňsk na severu. Nové oblasti budou propracovanější a detailnější než ty v původní hře.

Detailně budou ve hře ztvárněná tato města: Budapešť, Debrecen, Banská Bystrica, Košice, Ostrava, Katowice, Krakov, Lublin, Lodž, Varšava, Bialystok, Olztyn, Gdaňsk

Hlavní rysy :

  • Oficiální rozšíření nejpopulárnějšího simulátoru nákladních vozů.
  • Třináct nových velkých středoevropských měst.
  • Nové trasy na území České republiky, Slovenska, Maďarska a Polska.
  • Nově přidané objekty a vylepšený vzhled okolí.
  • Hra v české a slovenské jazykové verzi.

Minimální konfigurace
vyžaduje původní hru Euro Truck Simulator 2"

Rok jsem nenašla.

https://www.film-game.cz/euro-truck-simulator-2-gold-pc,1002249.html

Další odpovědi
kurec

Je to zpracováno tak že tam jsou random dálnice které vypadají na uzemí ČR všude stejně (vizuálně) a 3 největší města ČR a v nich jsou takové nejznámější památky