Rokio

Je tu z vás někdo, kdo nikdy v životě nebyl trestán ani za přestupek?

Já jsem byl trestán jen za jeden přestupek, a to domluvou za neodnešení popelnice do domu.

Jak je to u vás?

Odpovědi
Drap

Jak trestán? Úřední mocí? Nebo jen rodiči či učitelem?

Kelt

Kdo nic nedělá není ani potrestán? Takže poznámky v žákovské knize, rodiče museli do školy a více podobných. Naboural jsem auto, a řešilo se to na Dopravním inspektorátě, stálo mne to nějaké peníze – takže je to trest, ale Rejstřík mám čistý. Tak si vyber. A kdybych chodil ke zpovědi, tak taky nejsem bez viny.

ivzez

Pochybuji, že by to někdo byl trestán byť i „jen“ za přestupek.

Ani ty jsi nebyl trestán, domluva je domluva, nikoliv trest.