Hufnágl

Je tu někdo, kdo pracuje se systémem WordPress?

===
Přátelé WordPress-u
Spravuji stránky ve WP, které chrání WP Cerber, ale je v jazyce anglickém. Na radu, již zde nepůsobícího ge0rge, jsem si do PC nainstaloval Poedit, ale plugin se mi nepodařilo přeložit. Máte vy, nějaké zkušenosti s překladem pluginů nebo šablon? Hodně byste mi pomohli.

Je tu někdo, kdo pracuje s Wordpress?

Odpovědi
anonym

Ano.

ivzez

Tři…

Michálek1245

Dělám s Wordpressem pravidelně na uživatelské bázi. Ale snažím se v tom pravidelně vzdělávat. Třeba tady je fajn článek s tipy na Wordpress: https://kvalit­neseo.cz/unca­tegorized/wor­dpress-jako-jeden-z-open-source-redakcnich-systemu/ Jede nám na něm několik webů, kde si většinu základního zvládnu udělat sám. Ale na nějaké větší zásahy mám po ruce programátora a odborníka. Ono občas je provázáné leccos s lecčím, tak je lepší, ať to dělá někdo opravdu zkušený. 😉

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

ivzez
Nebudeme se vlka bát.

Hufnágl

Matesax
Vida, už jsme dva.

anonym

18 let programuji – nakonec už přes 12 let webové technologie, byť jsem začal na kernelu UNIX.