jirkajirka

Je trestné, když si natřu dřevěný plot vyjetým motorovým olejem?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Není to trestné. Je to však neekologické. V případě, že pozemek, který je oplocen se nachází v ochranném pásmu vod, může jít o porušení.
Vyloženě to však zakázané není.

Další odpovědi
Kryšpín

Zelení mužíčkové by řádili, ale když není žalobce, není soudce, solidní natěrač umístí pod natírané plaňky mini nádobu, aby případný úkap nešel do země