Avatar uživatele
Phereniké

Je tohle mezi kuřáky normální?

Nedávno jsem s kamarádkou seděla venku v restauraci, vedle nás u stolu byl mladý muž, asi se svou přítelkyní. Oba byli kuřáci, zapálili si cigaretu a zapalovač nechali ležet na stole. O pár minut později přišel úplně cizí muž, vzal si zapalovač ze stolu a taky si zapálil. Pak ho zase položil na stůl a sedl si o kousek dál. Pár nevypadal nějak znepokojeně ani rozčileně. V pohodě se bavili dál. Tak se ptám, je tohle mezi kuřáky normální?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3892 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
zzzzz

Většinou se zeptá, můžu si zapálit? Bylo by to tak společensky přijatelnější. Ale třeba se od vidění znali. Já bych se určitě zeptala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jarisak

To záleží asi na slušném vychování, normální mi to nepřijde, spíš trochu drzý. Tady není potřeba diferencovat kuřáky a nekuřáky, přijde mi to, že vidíš kuřáky skoro jako nějakou sektu s odlišnými pravidly. Tak to určitě není.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
mojitek

suaedo,to co jsi napsal je naprostá pitomost.
Za 1: cigareta není droga (to by se mohlo tvrdit o čemkoliv-o vodě,o čoko­ládě,o kafi…atd atd) a za 2: kdyby bez dovolení nějaký cizí člověk sáhl na můj zapalovač,tak mu tu hnátu zlomím.Tohle se mezi slušnými lidmi prostě nedělá.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Když je chuť na drogu (nikotin) a nadávkovat si, tak je asi tolerance pochopitelná. To že si někdo půjčí zapalovač to neberou kuřáci jako nějakou nedovolenost. Horší by bylo, kdyby si vzal nedovoleně z jejich krabičky cigaretu a zápálil si ji.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek