Rokio

Je tohle čin hodný zbavení svéprávnosti?

Protože byla cena stříbra na nízké úrovni, tak jsem koupil dvě stříbrné cihly v hodnotě lehce pod 4.000 korun. Neinvestoval jsem samozřejmě všechno, ale většinu prostředků jsem si nechal. Doktor mě kvůli tomu chtěl zbavit svéprávnosti. Nemyslíte si, že to je trochu moc jen kvůli tomu, že jsem investoval více peněz? Navíc doktor nemá ani páru o investování.

poznámka: Cena stříbra po koupi stoupla a já jsem stříbro mohl se ziskem prodat. Ty dvě stříbrné cihly jsem si ale nechal a prodám je, až bude stříbro na velmi vysoké úrovni.

Odpovědi
Mc Merkurion

… doktor asi ví, co činí …

Drap

Tvoje investiční schopnosti nás tady všechny překvapují. Na zbohatnutí to ale stále neni. Doktor zřejmě ví více než my.

klumprt

Přijde na to. Třeba, čemu říkáš stříbro. Nebo kdes to koupil. Atd.

Hans51

Už několikrát jsem tady zmínil, a opakuji to znova, podle aktuální platné a účinné legislativy NELZE nikoho zbavit svéprávnosti!!! Ta se pouze omezuje.

Tw!st

neznám tě osobně, ale podle tvých dotazů a způsobu uvažování se mu ani nedivím, jde vidět že ve všem něco jen hledáš, něco řešíš a někoho obviňuješ z jeho chyb, nejprve začni u sebe, pak poukazuj na ostatní. Doktor tě chtěl zbavit svéprávnosti nejspíše kvůli tomu že tvé psychické problémy se začínají protínat s hazardem/skut­kami. nemyslím teď investice do stříbra ale to, že příště by jsi třeba mohl proinvestovat celé úspory svých rodičů, nejspíš musíš být trochu lehkomyslný.

yuko

A ty se doktorovi sverujes, do ceho investujes?

Hlada

Doktor nemůže nikoho zbavit svéprávnosti, takže otázka ztrácí smysl.