Avatar uživatele
Rokio

Je tohle čin hodný zbavení svéprávnosti?

Protože byla cena stříbra na nízké úrovni, tak jsem koupil dvě stříbrné cihly v hodnotě lehce pod 4.000 korun. Neinvestoval jsem samozřejmě všechno, ale většinu prostředků jsem si nechal. Doktor mě kvůli tomu chtěl zbavit svéprávnosti. Nemyslíte si, že to je trochu moc jen kvůli tomu, že jsem investoval více peněz? Navíc doktor nemá ani páru o investování.

poznámka: Cena stříbra po koupi stoupla a já jsem stříbro mohl se ziskem prodat. Ty dvě stříbrné cihly jsem si ale nechal a prodám je, až bude stříbro na velmi vysoké úrovni.

Zajímavá 0 před 2879 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mc Merkurion

… doktor asi ví, co činí …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Tvoje investiční schopnosti nás tady všechny překvapují. Na zbohatnutí to ale stále neni. Doktor zřejmě ví více než my.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klumprt

Přijde na to. Třeba, čemu říkáš stříbro. Nebo kdes to koupil. Atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hans51

Už několikrát jsem tady zmínil, a opakuji to znova, podle aktuální platné a účinné legislativy NELZE nikoho zbavit svéprávnosti!!! Ta se pouze omezuje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Tw!st

neznám tě osobně, ale podle tvých dotazů a způsobu uvažování se mu ani nedivím, jde vidět že ve všem něco jen hledáš, něco řešíš a někoho obviňuješ z jeho chyb, nejprve začni u sebe, pak poukazuj na ostatní. Doktor tě chtěl zbavit svéprávnosti nejspíše kvůli tomu že tvé psychické problémy se začínají protínat s hazardem/skut­kami. nemyslím teď investice do stříbra ale to, že příště by jsi třeba mohl proinvestovat celé úspory svých rodičů, nejspíš musíš být trochu lehkomyslný.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
yuko

A ty se doktorovi sverujes, do ceho investujes?

Upravil/a: yuko

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hlada

Doktor nemůže nikoho zbavit svéprávnosti, takže otázka ztrácí smysl.

před 2879 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek