ptáč

Je to důvod ke zrušení účtu v bance?

Sobotkova vláda chce dát policii on-line přístup k bankovním účtům

http://echo24­.cz/a/wq6V7/so­botkova-vlada-chce-dat-policii-on-line-pristup-k-bankovnim-uctum#WshEmawE­UZoSp85t.01
Doplňuji:
Prosím o smazání této otázky z důvodu zabránit reklamě pochybným žurnalistům, kteří kopírují články off topic bez objednávky.

Nejlepší odpověď
martuti

Tak pokud by to mělo být prověřené komando 30ti lidí a fungovalo by to tak, jak je popsáno v článku, tak je mi to celkem jedno. Daleko víc mě štve, že si můj účet může prohlížet kdejaká bába z finančáku. A ani o tom nevíte!

Další odpovědi
Pepa25

Není, protože když chtějí, tak se k tvému účtu orgány činné v trestním řízení dostanou už teď. Ten návrh se mi ale nelíbí, protože hlavně zjednodušuje práci exekutorům.

Stingo

Já nemám co skrývat, mám tam stejně ho…

NikkiHeat

nevidím důvod proč nechat práchnivět svý prachy na účtě.....ty se musí točit ))))

Monikas

Kdo si živí poctivě strach mít nemusí. A v dnešní době člověk účet stejně potřebuje.