slady

Je to dobrá grafická karta do notebooku? V myšlence k používání her… 🙂

Grafická karta (VGA): nVidia GeForce GT230M 2816 MB TurboCache

Prosím o odpověd os zkušenách lidí 🙂 Děkuji… 🙂
Doplňuji:
No takhle budu si kupovat tenhle ntb tak se pat jestli je to bra grafika… 🙂 http://www.gi­gacomputer.cz/cs/zbo­zi/139220-hp-pavilion-dv6-2080es.html

Odpovědi
Brambacher

mam nVidia GeForce GT210M a šlape dobre a tuta bude asi jeste lepsi

GangstaHelper

U herních notebooků je to taková střední třída.