vojta it

Je těžký středoškolský obor mechanik-elektrotechnik?

Jsem v prváku a mám na vysvědčení z matematiky 2
čeština 2
elektronika 1–2
materiály 1
angličtina 3
Technická dokumentace 3
fyzika 1
chemie 2
informační technologie 1
dějepis 1
Hodně se snažím, ale nevím, jestli je těžká maturita, jestli vůbec mám dobré znamky.Moje škola není průmyslová škola a jenom střední.A zdali to zvládnu s těmito známky

Nejlepší odpověď
Ametyst

Tohle vůbec nejsou špatné známky! Už máš nejhorší za sebou- přechod ze základky. Už víš, jak se máš efektivně učit, a co se po tobě chce. Teď už to bude jenom lepší, neboj se ničeho.

Další odpovědi
gumiczud

Je to velice individuální. Záleží jestli se chceš oboru věnovat i v budoucnosti. Já mám vystudovaný obor mechanik-elektronik a škola mi moc nedala. Víc mi dala praxe a práce. Rozhodoval jsem se mezi průmyslovkou a mechanik-elektronik a nelituji rozhodnutí. Málo kluků zůstalo v oboru a ve finále pracuje v jiném oboru. Jestli plánuješ jít na vysokou tak je lepší průmka, lépe tě připraví na matiku apod.

Drap

Je přiměřeně těžká

elkon

To záleží, jestli máš k tomu oboru vztah. Podle známek to vypadá solidně.

vojta it

Na vysokou nechci jít průměr z vysvědčení mám 1.63 , baví mě hodně praxe i celkem elektrotechnika z praxí mám 1 jenom chci maturitu udělat to je jediný.