vojta it

Je těžká maturita z češtiny

dobrý den chtěl bych se zeptat jestli se dá odmaturovat když mám v prváku, druháku, třeťáku, čtvrťáku samé trojky z angličtiny a češtiny dá se s těmito známkami odmaturovat z češtiny a angličtiny když má člověk trojky z češtiny angličtiny dá se to zvládnout v pohodě

Odpovědi
Ametyst

Vojto, podle tvé otázky tady vůbec nic nečteš, natož knížky. Jak můžeš napsat jednou nepřehlednou větou, a dokonce bez oddělení čárkami, celou otázku? Kdo tomu paskvilu má rozumět? Snaž se trochu, milý hochu. Pracuj na sobě, ať nepíšeš jako nepřizpůsobivý. Snad máš na víc.

Schmiu

Dá, neboj 😅 já odmaturovala ze známkou 4 z Češtiny Každej rok na vysvědčení 😅 přece nemusíš odmaturovat za 1 ne?

Drap