Boy 13

Je tento internetový e-shop bezpečný ?

Chtěl jsem si objednat polní vařič na jídlo. Zadal jsem do vyhledávače army shop a rozklikl jsem stránku m.armyshop.cz, ale bylo tam, že je to přes http a že identita těchto webových stránek nebyla ověřena a že připojení není šifrované. Chtělo to po mě, abych odklepl cookies, ale radši jsem to neudělal. Kdybych to udělal, tak mohl by se mi do mobilu stáhnout ransomware a zavirovat mi mobil, fotky a videa ? Děkuju moc.

Odpovědi
Pepa25

VirusTotal ukazuje, že ten web je bezpečný. Zřejmě mají problém s verzí pro mobily, tam mi to ukazuje nezebezpečný web, klasická verze www.armyshop.cz to nemá. Samotné přijetí nebo odmítnucí cookies nemá na nic vliv kromě cookies.