Neguš

Je tady někdo,kdo chodí na koncerty klasické hudby?

Zejména mě zajímá hudba,kde hrají prim smyčce-solisté,kvarteta ap.Jaké máte zkušenosti s dostupností na takové akce?
Doplňuji:
Já vím,není to nejlevnější záležitost,na takovou akci jdu tak 3–4× do roka.Ale tím víc je to nádherné,ulidňující atd.Bydlím v okresním městě a takových pořadů tady není moc a krajské město je přece jen vzdálené.V Praze bych si vybral-určitě!Někdy si však myslím,že pro ten zážitek stojí zato dojet do krajského města(Č.B.)

Nejlepší odpověď
led

na niektoré koncerty si treba kúpiť lístky v predpredaji, ináč sa tam nedostanete. visí tam ceduľka: VYPREDANÉ

Další odpovědi
Michal

Nechodím přímo na koncerty,lístky jsou drahé,ale poslouchám převážně vážnou muziku z CD.Chodil bych ,ale jsem invalidní důchodce.A mé příjmy?!

anonym

Třeba bych i zkusil poradit,ale nemám tušení o které město se jedná.
V tomto smyslu to trochu znám v Praze.
Chce to ale dost tlustou šrajtofli.
A zrovna TEĎ zrovna sezóna neburácí.