Yavin

Je systém Martingale legální?

Díky

Nejlepší odpověď
Fyzik

Legální je, protože není funkční. Pro naprostou funkčnost vyžaduje nekonečné konto a nekonečný limit sázek.

Jde o to, že čím více se hraje, tím větší je pravděpodobnost, že padne za sebou prohrávající barva, a tedy že nám nebudou stačit finance pro násobení vkladu.

Bude to fungovat, když si pošleš na účet sto dolarů, trik zkusíš pětkrát a vyděláš pět dolarů. Ale za to to nestojí

Zdroj: cs.wikipedia.or­g/wiki/Martin­gale