SpeedyCZ

Je Synchronizování pc s telefonem přes bluetooth zdarma? Děkuji!

Dobrý den, neplatí se nic (internet atd.) za synchronizaci pc s telefonem? Potřebuji zálohovat kontakty v telefonu a bojím se abych nic neplatil… To bych si to radši přepsal… Děkuji…

Nejlepší odpověď
jennysh

Neplatí se nic.

Další odpovědi
elektrikář

Proč by jsi mněl platit připojíš telefon kabelem nebo Blů tů k počítači a data si uložiš. Nebo se můžeš telefon spojit se svým počítačem přez skype a data si uložit je to také zdarma.