Postmaster

Je strach z problémů továrnou na životní neúspěch?

Už jako dítě jsem vše násilně rozebíral, abych tomu porozuměl a rodičů se pořád na něco ptal, můj otec pořád něco technického vynalézal a nechával si to patentovat v naivní naději, že zachrání pitomé lidstvo před bídou a zaostalostí.
Často slyším to nejde realizovat, vše, co nejde realizovat to je pro mě velikou výzvou abych našel způsob, jak to realizovat, pokud bych někomu před sto lety povídal o tom, že zde bude za sto let; televize, internet, mobilní telefon s internetem, bankomat, samoobslužná pokladna atd. a že budeme létat do vesmíru, tak by mě lidi brali za blázna.
Proč vlastně u mnohého dochází k tomu, že se to uzavře do časoprostorové konzervy a už se to evolučně nemění? Příčinou je vždy strach z neúspěchu, strach je továrnou na neúspěch. Nejúspěšnější lidé nemají strach z neúspěchu, a tak realizují něco nemožného jako je třeba; mobilní telefon, televize, internet, bankomat atd. pořád platí z díla se pozná tvůrce to je můj vzkaz moudrým lidem na internetu.

Odpovědi
Drap

Jiná odpověď

Neni

df

Jiná odpověď

Co konkrétně se pro příklad uzavřelo do časoprostorové konzervy? Třeba Tesluv oscilátor, kterým málem zboural jednu ulici v novém jorku tím, jak ji pořádně rozhoupal? A jak mu FBI po smrti tyhle vynálezy a všechny jeho spisy s nápady a poznámkami (odvezeno nákladním autem) odvezli z jeho hotelového pokoje s sebou do časoprostorové konzervy a pak tajně používali až do dnešních dnů? Např Fukušima.

Dochy

Jiná odpověď

Dá se říct že ano. Ale zpravidla také chrání před katastrofou. Otázka je, co je lepší. Někteří z těch odvážných se proslavili a vybudovali či dál budují impérium (Musk, Ford, Siemens, Bosh, Edison,…), Jiní, a my je zpravidla ani neznáme, zkrachovali a neštěkne po nich ani pes.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

hjghj hvjf

Příspěvek smazán administrátorem.