Je správné, že se pan president Zeman, zúčastní oslav 70 výročí ukončení II sv. války v Moskvě?

Nejlepší odpověď
Drap

Soudím, že je to správné. Ať nám dějiny v současnosti předkládají jakkoli překroucené, faktem zůstává, že Československo osvobodila Rudá armáda.

Další odpovědi
ahold

Ano, je to správné. Konec tak hrozné války by měli oslavovat všechny státy.
Doplňuji:
Omluva: měly

anonym

Už jen kvůli tomu, že za náš stát položilo životy tisíce vojáků Rudé armády, se to sluší.A na druhou stranu, největší zátěž 2.světové války mělo právě SSSR, tak se to sluší i za to jim poděkovat.
Slušelo by se, kdyby tyto oslavy pořádali i Američani, jet tam, protože i americká armáda nás osvobodila, ale protože oni to nedělají, tak tam nemůže jet.

mosoj

Zcela určitě, je to jeho povinnost. Neúčastnit se je svinstvo a trapný je zde úplně někdo jiný. Máte smůlu, pamětníci ještě nevymřeli a až vymřou tak si tu dělejte co chcete.

anonym

Není,činí tak jako jediný prezident v evropské unii,ta jeho sympatie jsou až trapné,
http://zpravy­.idnes.cz/zeman-je-jediny-kdo-navstivi-vojenskou-prehlidku-v-moskve-pnn-/zahranicni.as­px?c=A150312_200803_zah­ranicni_kha