dj.david1234

Je správné zavolat policii když mě soused ,,vyudil´´?

Soused mi ,,vyudil´´ smradem z marihuany celej byt.. Je správné na něj zavolat policii?
Doplňuji:
Domovník už volal policii…
Já osobně nekouřím ani ,,nehulím´´ a nesnáším z toho ani ten smrad..
Ale proč policii neříct, že mám vyuzenej byt od ,,mariánky´´? Vždyť je to pravda.. A co je pro ty ,,zhulence´´ nejhorší, že tam bylo malé dítě (2roky)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Ano

Doplňuji:
Narušování občanského soužití, výtržnictví

Další odpovědi
Kyta

Ne - proč?

Doplňuji:
pokud ,Vám to,vadí,,stačí domluva,aby nehulil,doma,,

zjentek

Ne - proč?

Proč? co jim asi tak řekneš ..že ti smradem z majoránky vyudil celej byt? A co oni s tím můžou dělat?

anonym

Ne - proč?

Doplňuji:
Já bych podobnou záležitost řešila vyvětráním bytu a sousedskou domluvou a ne udáváním, které se může obrátit proti vám samotnému. Dobré sousedské vztahy se snadno zvrtnou a soused se vám může mstít takovým způsobem, který nelze udat a oznámit policii, jen vám znepříjemní život drobnými potížemi.

ZSway

Ne - proč?

Doplňuji:
Policie toho moc nesvede, musí být vykonána pomsta! Sežen si tři prasata a barvou je očísluj. Soused najde prase #1 a prase #3 a řekne si, že ho někdo chtěl vypéct a přestane hledat… no a prase #2 mu zdemoluje byt jak svině.

anonym

Ano

Já bych si to líbit nenechala a polici zavolala. Pokud se někdo chce poškozovat, ať to klidně dělá, ale jenom v případě, že si takové sebepoškozování ponese na vlastní náklady. Jestli se ze státního rozpočtu feťákům přispívá na léčbu a odvykačky, tak do toho mám co mluvit také.
Nepovažuji něco takového za látku vhodnou k ubohému vtipkování. Zas až taková legrace to není.

briliant

Ano

KatkatkaW

Ano

led

Ano

Zavolať záchrannú službu – hasičov, lekárov, políciu, novinárov a príživníkov – slovom zavolať všetkých…
dôvod:
zo susedového bytu sa šíri neidentifikovateľný pach, ktorý zamoril aj váš byt.
Tráp vás predsa vaša občianska povinnosť a spoluptričnosť, čo keď sa susedovi niečo stalo?
PS.
vaša znalosť podľa pachu poznať drogu, ste v tom odborník? Všimnite si, ani odborníci bez expertízy nepovedia iné ako „neznáma látka“.

jáára

Ne - proč?

dj.david1234

led: Mnoho spolužáku na škole marihuanu hulilo, myslíš si tedy, že tento smrad nepoznám?
A navíc, tu marihuanu cítil člověk až v 7. patře! (jeho byt je v 1. patře) tak nevím co je na tom divného, že já to cítím když jsem hned vedle

led

nehovorím, že nemusíte poznať. Ale niekedy je lepšie „nepoznať“, vyhnete sa okrem iného aj otázkam typu „drogujete?“, po druhé ak oznámite neznámy zdroj zadymenia, sú tam rýchlejšie. Nemusí ísť len o váš nepríjemný pocit zo zadymenia, ale môžte týmto aj zachrániť zdravie, či dokonca život.
Toto hovoria dlhoročné skúsenosti aj s drogovo závislými.

dj.david1234

To je pravda 🙂
Takže poučka zní: Cítíte trávu? Tak volejte 112 a řekněte v domě něco neznámého smrdí a čpí mě to..

led

Dobrý pokus o vtip, ovšem, pokiaľ svoje tvrdenie nemôžte dokázať, je to len tvrdenie.
Pripomínate mi „novinárov“, ktorí sú hneď hotoví s presvedčivými tvrdeniami, čo som zažila na vlastnej koži, aj keď pravda bola úplne iná (urobili zo mňa ťažko zranenú, umierajúcu na následky požiaru a pritom mi stačilo len sa umyť). Preto ešte raz, môžte mať podozrenie, ale bez dôkazov je to len vaše podozrenie.