Proč si stěžujete, že někdo používá podobné nicky?

Na co si stěžujete, nikde není zakázáno používat podobný nick. Kdyby si někdo udělal profil Kevin1992, není to proti pravidlům. Ani to že použije můj prof. obrázek, já na něj autorské právo nemám, vy snad na svoje avatary jo?
Řešíte něco co Vám bude prd platné, admin nemůže smazat profil, který se jmenuje podobně jako ten Váš.
Musíte se s tím smířit a ti, co se ptají, budou alespoň konečně muset klikat na profily odpovídajících, zjistí si, jestli je to člověk s mnoha palci a jestli se dá alespoň trochu jeho odpovědi věřit.
A teď do mě, potrefená husa se vždy ozve? No jasně 😁

Nejlepší odpověď
Kepler

Uniká ti pár věcí. Plagiátor ZÁMĚRNĚ krade nejen avatar, ale i osobní charakteristiku uvedenou v profilu. Tím uvádí v omyl ostatní uživatele. Někdy zneužívá popularity jiných za účelem získání bodů. Zřejmě se jedná o jednu a tutéž osobu, která si založila okolo deseti jiných identit. Schválně se podívej, kdo dává hodnocení, zvláště tam kde je více bodů – samé další plagiátorské účty, boduje sám sebe. Je to problém nejen těch postižených, ale nás všech. Proto považuju za důležité důsledně nahlašovat a skrývat všechny příspěvky plagiátorů. To, že je zakázáno zakládat si více účtů je nakonec uvedeno i v pravidlech a kodexu. Stačí?

Další odpovědi
Edison

Problém ale není jen podobný nick. To se občas stane. Taky mám někde Edisona s dvěma N, protože tam už s jedním je. Ale to, co se stalo tady je z jiných důvodů. Že by se to stalo „občas“ během několka málo dní u tolika nicků, to už je záměr mystifikovat. A to už zakázáno jest.

ivzez

Kevine, mne (zatím) krádež virtuální identity nepostihla,
přesto mne tento problém pálí. Považuji ho za lumpárnu.

Ty klony nezakládají podobné nicky, ale kradou původní.
Zkopírují si do svého profilu to, co o sobě původní uživatelé
napsali, odkazy na jejich weby i jejich fotky či obrázky.

Třeba TerryLe a TeryLie (TerylIe), ve Vašem případě by klon
nejspíš zvolil Kevln1993 (KevLn1993) → při nepozornosti by
odpovídajícím snadno uniklo, že neodpovídají Vám, ale klonovi…

Já jsem si svůj profilový obrázek vytvořila sama,
takže k němu autorské právo mám.
Ve svém profilu o sobě nic nepíšu, otázky a odpovědi
jsou dostupné jenom těm, s nimiž jsem v kontaktu.

Ale klony z původních profilů opisují i otázky. Dále některé
nové nicky vkládají do starých neuzavřených otázek reklamu
formou nové odpovědi. Do uzavřených pak do diskuze.

aliendrone

Kevine, Kevine… ;) :D :D

Mc Merkurion

… Kevine, já na svůj profilový obrázek autorský práva mám, tak si tydle kydy nech pro někoho jinýho, jinak je to proti pravidlům všude, nemůžeš mít stejná uživatelská jména !!!

… mně by možná nevadilo, že někdo použil mnou vytvořený obrázek, značilo by to, že se mu třeba líbí, ALE !!! tento avatar jsem si vytvořil proto, abych se od ostatních avatarů, zde nabízených odlišil, abych byl snadno k poznání, to je oním účelem, ale jestliže někdo použije můj avatar s mým nickem, a odpoví na otázku,nemusí to bejt zrovna blbost, stačí jen názor se kterým se neztotožňuju, tak mi to dost vadí, jelikož pak u ostatních mohu vypadat jako ten, co neustále mění názory, a to je to, co mi vadí, ŽE SE NĚKDO VYDÁVÁ ZA MNE, a že z toho má srandu …
… jak jsem již psal, adminovi to vadí, ALE !!! jen když se to týká jeho (proto taky nick admin2 je bloknutý a ostatní ne) a to je taky VELKÁ CHYBA, je vidět, že jak to vypadá, má z toho admin větší srandu než klonové …

JáJsemKarel!

Nechápu „klony“. Mají mozek přibližně jako průměrný přispěvatel do novinky.cz.

Ještě, že mě nikdo klonovat nechce. Protože jsem Karel! Jsem originál! Tak si važte toho, že můžete být také originál, a nekopírujte originály jiných! Toť vše!