Fakes147852

Je špatné rozhodnutí jít na gympl, když jsem ve druháku učebního oboru truhlář a přestalo mě to bavit?

Nejlepší odpověď
Hlada

Bylo by dobré vědět, proč tě to přestalo bavit. Gympl je vhodný pro ty, kteří jsou rozhodnutí pro pokračování na vysoké škole humanitního zaměření. Na truhláře by měl jít ten, kdo je zručný a má vztah ke dřevu. To je nebe a dudy. Doporučuju nechat se otestovat v pedagogicko psychologické poradně. Výsledek hodně ulehčí rozhodování.

Další odpovědi
da ny

Ano, je špatné.
Jinak byste tam už byl.

cappuccino

Napred se vyuc a pak si muzes studovat, co chces!
Predstav si, ze te gympl taky prestane bavit anebo ze ho nezvladnes! Pak nebudes mit ukoncene stredoskolske vzdelani.

petrph

Že bych tedy připomenul, „jít na gympl“ znamená hlavně že uděláš vysoce nadprůměrně přijímačky, aby tě tam v tom přesahu zájemců vzali.
Můžeš si zkusit udělat ty zveřejněné testy z minulých let a rázem sám uvidíš jestli na to máš nebo ne.