zjentek

Je rozumné investovat do vody?

Světové vodní zdroje a rezervoáry.

Odpovědi
Hungalabunga

Když budou zní jen pozitiva tak ano.

Kepler

Určitě ano, zvláště na Opavsku. Je tam taková podivná oáza sucha: http://portal­.chmi.cz/aktu­alni-situace/sucho
Nejlíp vyvrtat studnu a koupit stáčečku do lahví. Když k tomu narazíš na Modrý pramen, jako v Kameňáku, ještě se krásně opéříš. Vynikající investice.

Pepa25

Příliš obecná otázka, proto nejde odpovědět. Plánujete kopat studny? Nebo nakoupit nějaké akcie, dluhopisy atd.? Investovat do ekologické kampaně?