zjentek

Je pro označení člověka, coby zoofila , nutný ten fyzický kontakt, nebo stačí, když se ukájí při pohledu na zvířátka?

Kde je ta hranice?

Nejlepší odpověď
annas

"Zoofilové jsou jedinci, které uspokojuje pohlavní styk se zvířaty. Může mít různou podobu – člověk se může zaměřovat na určitý zvířecí druh, na pohlaví nebo se může rozhodnout žít se zvířetem jako s partnerem

Zoofilie může být sexuální (sodomie) nebo nesexuální.

Pasivní zoofil se rád kouká na to, jak má někdo se zvířaty pohlavní styk, ale sám po něm netouží."

https://flirtkon­takt.cz/a/sexu­alni-uchylky-2-cast/

Pro zajímavost

https://www.ty­den.cz/rubriky/zah­ranici/evropa/da­nove-uz-nechteji-byt-rajem-sexu-se-zviraty-ale-budou_318396.html

Článek z 28. ledna 2021 " Dánové už nechtějí být rájem sexu se zvířaty. Ale budou…

Existujíl zde zvířecí nevěstince …

Další odpovědi
Rokio

Stačí pouhé koukání na zoofilní pornografii a masturbace přitom.

Zajímavé je, že všem zoofilům se nelíbí všechna zvířata, ale většinou jen některá. Existují zoofilové, kterým se líbí psovité šelmy, koně, draci atd.

Pokud se zoofil pouze kouká na porno a ukájí se, je to OK. Horší je praktikování sodomie. Takoví zoofilové by se měli léčit.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Děkuji, Rokio. Já zde nemám ani šelmy, ani draky. Pozorovat mohu jen sýkory v mrmítku a podobné..

anonym

z toho se může tady kdekomu orosit čelo 😁

zjentek

Hm, tak jsem si důkladně pročetl všechny linky a ukazuje se, že I JÁ, erotochlívák, ovšem úchylovzdorný, ve skutečnosti mohu trpět nějakou tou úchylkou. Vypadá to, že při shodě několika náhod a faktorů bych klidně mohl být nakažen kandaulismem, chjo…https://­flirtkontakt.cz/a/se­xualni-uchylky-2-cast/

zjentek

…Jinak katagelofilie už mě dávno přesla díky tadytomu webu!

zjentek

…bo jinak bych musel být vzrušený NONSTOP