tomvot99

Je předávání cigarety stejně nebezpečné jako předávání pití?

Říká se, že je nebezpečné pít od ostatních lidí na párty/v klubu. Je toto stejně nebezpečné i když si lidé předávají kouření v kruhu? Přenáší se tak nemoci? Pokud ano, jaké nemoci se můžou přenést?

Odpovědi
Hufnágl

Záleží co kouří, ale v kruhu to určitě nebude tabákový výrobek. Takže to může být nebezpečné.

Justin1

Může se přenést infekce. Kromě toho kouření samotné je taky nemoc.