Tw!st

Je pravda že Windows 8 míň „tíží“ počítač než Windows 7 ?

Je pravda že Windows 8 míň „tíží“ počítač než Windows 7 ? Ať už mín tíží procesor nebo operační paměť ? je to pravda nebo je to jen blbej kec ?

Nejlepší odpověď
Bedy

Ano, v řadě případů je Windows 8 rychlejší jak Windows 7 na stejném počítači.
Automaticky neznamená, že novější verze = vyšší nároky.

Další odpovědi
Irisa

Graficky určitě ano, ale ostatní bych neřekla :\

SpiderRoy

Já jsem si nedávno dal win8 do svého ntb HP 625 a musím říct že oproti win7 velká změna. Notebook načítá rychleji, je to i přehlednější, nepřehřívá se .. zkrátka o mnoho lepší než win7. Doporučuji

Xantyp

je pravda že ms-dos tíží mín pc než windows 7?

Brozma

Musím říct že ano, páč mi můj notebook fachčí s tímhle OS (operačním systémem) docela rychle.