FlAsh_7

Je pravda, že všechno, co je myslitelné, se jednou stane?

Nejlepší odpověď
Kepler

Určitě. Stávají se i úplně nemyslitelné věci. Někdo něco vynalezne nebo na něco přijde, i když je to nemožné. Jenže on tom prostě neví, že je to nemožné.

Další odpovědi
Zvidatel

K pravděpodobné nekonečnosti vesmíru je to možné.
Naše mysl je celkem „malá“ a můžeme si představit jen to s čím jsme se setkali, co jsme poznali a kombinaci těch věcí. Nemluvě o tom všem co neznáme a co je pro nás doopravdy nepředstavitelné a možná nepochopitelné. Takže určitě je nějak možné cokoli, co si dokážeme představit.

Stane se všechno, ale jen za předpokladu, že je vesmír nekonečný a čas nemá začátek ani konec.

hapiky

Vědci s oblibou říkají: Doufáme, že objevíme to, co jsme vůbec nečekali.
Již mnohokrát se to potvrdilo.

Pepa25

Ne. Snadno se dají vymyslet naprosto nerealistické (nerealizovatel­né věci).

jsemjá

Když myslíš na to, že příjde mluvící tvaroh, a začne sám sebe vařit, asi se to nestane.