martin21000

Je pravda, že psi jsou po čokoládě hyperaktivní?

Doplňuji:
Náš pes už je na to zvyklý 🙂 Ale kdesi jsem četl že jsou po čokoládě aktivnější.

Nejlepší odpověď
NoNamer

psi mohou po pozření čokolády zemřít, je pro ně jedovatá
dej svýmu psovi radši piškot nebo kolečko salámu jako pamlsek

Další odpovědi
Rocker

Chudák váš pes,čokoláda je pro ně jedovatá.Raděj s ním choď víc ven,tam jsou ty naše hyperaktivní.

O32

Po čokoládě jsou leda tak mrtví v těle nemají zřízení které by čokoládu zpracovalo.
A zkuste mu dávat kousky syrového masa pak je aktivita ale ne kilo denně sem tam když si děláte řízky tak ty ořezy ale ne zas přehnaně .

Akzeret

My máme králíka a ač čokoládu taky nesmí, cca jednou měsíčně půlu čtverečku dostane. A hyperaktivní ani líný pak není, spíš rozmlsaný a hází po nás očka, že by si dal ještě ,)
Děda má psa a kousek sušenky taky občas dostane (taky cca 1× měsíčně, ale spíš v létě u kafíčka na zahradě, v zimě vůbec) a hyperaktivní nebo líný není ,)

anonym

Spíš si myslím, že za chvíli ne, že hyperktivní, ale mrtvý, tobě bych psa nesvěřila ani minutu, nezlob se ☹
http://gnosis9­.net/view.php?cis­loclanku=2005080023

anonym

Prosím vás, lidi, to jste se snad zbláznili, ne? Co to těm zvířatům děláte? Máte k tomu nějaký seriozní důvod, proč zabíjíte svoje „miláčky“? To se nedá číst. Pomooooooc!!!