pat a mat

Je pravda, že opravdový gentleman nikdy nebije ženu rukou bez rukavice?

Případně jaké jsou výjimky.

Nejlepší odpověď
anonym

…spíš než pravda je to jen blboučký fórek do hospody.

Další odpovědi
Smackdown

Gentlman než aby uhodil, tak jí zabalí věci do kufru, řekne v kolik jí jede autobus k mamince, a dá ji pusu na čelo.

ivzez

To snad patří do rubriky vtipů, ne?

Opravdový muž ženu nebije.
Jen slaboši si tak dodávají „sebevědomí“.

dubraro

Gentleman ženu nebije vůbec.
Proto je tak často v klubu.

led

To je jemne preložený pojem „mať čisté ruky“ aj pri nekalej činnosti…
Iný variant čistých rúk, známy nielen u gentlemanov a politikov je „ja nič, ja muzikant“ aj keď tu nejde o hudobníkov.

marci1

Opravdový gentleman a vlastně žádný skutečný muž nebije svou ženu. Chce ji na rukou nosit, opečovávat, hýčkat, protože je v jeho silných rukou jako křehká květina. Muž veškerou svou sílu a agresivitu věnuje tomu, aby ubránil ji a svou rodinu proti celému světu. Vždycky za ní bude stát a nikdy nedovolí, aby jí kdokoliv ublížil. 🙂

aliendrone

Jedinou tolerovatelnou vyjímkou násilí mezi mužem a ženou jsou různé „praktiky“ – pokud jsou vyžadovány, zajisté chápete na co narážím. ANEBO když žena mlátí muže, to je v pořádku, takový bačkora si to zaslouží. :D :D :D