jirka F

Je pravda, že nás policie všechny sleduje?

Naše aktivity na internetu všechno co děláme atd.

Nejlepší odpověď
Drap

Pokud potřebuje tak ano. Jinak je to nesmysl. Jak by to všechno stihla?

Další odpovědi
elkon

Ne, jen když je k tomu důvod a musí dát souhlas státní zástupce.

led

Túto možnosť má, ale v praxi sledovanie „záujmových objektov“ využíva len podľa potreby. Jednoducho toto policajné sledovanie verejnosti je „ako kvapka vody v poháre (ktorá aj môže zapríčiniť preliatie vody z pohára)“ v pomere k sledovaniu prevádzkovateľov „bežných“ internetových služieb, od „obyčajných“ správcov internetových, intranetových a podnikových sietí až po internetových megaposkytovateľov napríklad Google, Facebook a podobne.
Len si všimnite ako sa vám prispôsobujú reklamy vo vašom internete. To je práve na základe „nevinného(?)“ sledovania vašich aktivít na internete aj vo vašich súkromných emailoch dokonca aj sledovania vašej polohy…

Reezo

Sleduje a nesleduje. Jsou tu systémy, které zanechávají třeba digitální stopu po nás. Když nastane někde nějaký problém, tak policie začne pátrat i mezi digitálními stopami. Například budou schopný říci, že váš mobil byl poblíž kriminálního činu. Když to nevysvětlíte proč tam byl ten mobil, tak už můžete být podezřelý.
Na letišti si také po příletu zkopírují vaše data z mobilu bez vašeho vědomí.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.