Avatar uživatele
bolak

Je pravda, že když budete vyhazovat zbytky jídla do záchodu, tak vám vlezou do bytu potrubím potkani?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? annas, vagra, Andělé, briketka10, anonym, natybubu, JájsemRaibek před 4063 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Já jsem se s potkanem na WC nesetkala, ale zřejmě se tak může stát. Něco v odkazu, ale neuvádí se, zda dotyčná vyhazovala zbytky jídla do WC. .

Možná vám to bude připadat trochu jako žert, ale jsou lidé, kterým se skrze odpadní potrubí dostávají na toaletu potkani. Zjišťovali jsme, jak se tento problém řeší a kolik řešení stojí, abyste měli klidné spaní.

Koho se problém konkrétně týká?

Abychom nemalovali čerta na zeď, bydlíte-li ve vyšších patrech, jste před potkany chráněni. Zdolat kolmým odpadním potrubím několikametrové vzdálenosti je prakticky nemožné. Stejně tak, pokud je váš dům nový, je pravděpodobné, že se s tímto problémem potýkat nebudete, u nových staveb už bývá řešení proti pronikání hlodavců do přízemí odpadním potrubím standardem.

Starší zástavba
Toalety v přízemních částech budov

Více v odkazu

http://zena-in.cz/clanek/co-s-potkany-na-wc-pomuze-zpetna-klapka/katego­rie/dum-a-byt/rubrika/do­macnost?autor=7989

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Je to nesmysl. Potkán tam může vlézt, i když tam zbytky jídla nejsou. Pravdou je, že by je to lákalo, ale ty zbytky se v potrubí neudrží. Pokud by se tam někde zasekly, tak druhý den by už nešlo spláchnout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Lucijej

No :o) babička měla kamárádku, která bydlela ve druhém patře a poklop od záchodu zatěžovala starou železnou žehličkou, poněvaď někde četla, že potkani dokáží vylézt kolmým potrubím až do třetího patra.

Jediný efekt to mělo ten, že jsem se u ní bála chodit na záchod, protože jsem se bála, že mě nějaký potkan rafne do prdelky :o)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JájsemRaibek

Tak z potkanů bych až zas takovej strach neměl, ale co kdyby vylezl nějakej bezdomovec, pak se u nás usadil a já ho nemohl dostat pryč. To už by bylo horší.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Smíšek666666

zdřejmně ne
a jestli se toho bojíte, tak tam žádné zbytky nesplachujte.

Doplňuji:
www.podkanivpo­trubí.cz

Upravil/a: Smíšek666666

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cukrar

Bolaku, není to pravda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Proud vody přece všechno spláchne. I zbytky jídla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

jako bolaku myslíš do jedný půlky jo ?

před 4063 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

těžko říct, můžou to bejt klidně i tvářičky v obličeji, záleží na tom, jakým způsobem sedíš na prkýnku.. :p

před 4063 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

ty zbytky jídla zůstávají přeci v kanále po
spláchnutí neděste mě !! bydlím v přízemí !!

před 4063 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

No to jo, tam to zůstává, ale ty zbytky se zachycujou i po cestě od tebe až do kanálu, kde se postupně rozkládaj a hnijou, a ta krysa to vyčmuchá, a půjde po stopě, proleze se trubkama až k tobě do přízemí, a až dorazí na místo činu, tak ty zrovna budeš sedět na prkýnku a velkej potkan se ti zahryzne prímo do jedný z tvářiček…

před 4063 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Annas,ta první věta mě rozchechtala…také jsem ještě neměla tu čest se s potkanem na WC potkat..:D))))…za to pavouci si tam hrajou občas na schovku…:))

před 4063 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Ahoj, Andělé.. Já bych ječela, utíkala pryč … 🙂 Pamatuji si ještě z mládí, že se potkan jednou dostal do chléva. .Pes ho vyčmuchal, utkal se níml, souboj vyhrál, i když mu zůstala na potkana památka – kus vytrhané srsti – lysinka. Ještě teď se musím otřepat … 🙂

před 4063 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

Ahooooj Annas :)) …No to jó,taky bych ječela a hnala se rychle pryč…:)) My pejska nemáme a já bych s potkanem souboj prohrála hned na začátku…:D
Jednou jsem viděla film,kde seděl chlap na záchodě a z něj vylezl had a uštknul ho,to bylo hnusný,fuj,to už bych se raději potkala s tím potkanem..:)))

před 4063 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Strašná představa. 🙂

před 4063 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Andělé

To jo,po tom co jsem to viděla,jsem se na záchodě zdržovala co nejkratší dobu,aby mě něco náhodou nekouslo…:)))

před 4063 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek