_136

Je pravda, že čím více vsadím peněz, tím mnohem více peněz vyhraji nebo získám?

Je pravda že čím více vsadím peněz tím také mnohem více peněz také vyhraju nebo získám?

Odpovědi
Schluker

Muzete, ale nemusite.. v pripade vyhry bude s vyssi sazkou vyssi i vyplata. Pokud prohrajete, tak mate smulu bez ohledu na vysi sazky.

elkon

Záleží na výši kurzu, ale pravděpodobnost výhry, je vždy minimální. Protože kdyby to tak nebylo, nebyly by bohaté sázkové kanceláře.

Gonfaloniér

I kdybs vykoupil losy za 1 milion Kč, tak bys neměl jisotu, že vůbec něco vyhraješ.
Loterie je loterie. Pravděpodobnost na výhru u sazkových společností je hrozně malá. Máš vyšší pravděpodobnost, že tě zasáhne blesk.
Co třeba dostihy… čím víc vsadíš, tím víc vyhraješ? To asi ne. V dostizích je šance na výhru asi jen ta, že vsadíš stejnou částku na všechny koně (ale na tom nevyděláš).
Na spekulacích není možné zbohatnout. Týká se to jen a pouze peněz, nic se nevytváří, žádná hodnota, nic se neposkytuje, žádné cenné služby. Jedná se jen o spekulace s penězmi a peníze samy o sobě nemají žádnou faktickou hodnotu.

Drap

Neni pravda