Petka 22

Je pravda, že čaj z maliníku ulehčuje a urychluje porod?

Chtěla jsem se zeptat jestli je pravda že čaj z maliníku zlehčuje a urychluje porod? Děkuji za odpověd

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Říká se to, ale nemám to nijak ze zkušenosti potvrzené. Minulé těhotenství jsem stihla vypít jeden hrnek maliníku. Pravda, porod jsem měla ryhlý a víceméně jeden z těch snadnějších. Ale obávám se, že ten jeden hrnek s tím něměl nic společného.
Kamarádka naopak pila maliník docela dlouho a nakonec skončila na císaři…

Další odpovědi
panenka

ano je to pravda já jsem ho osobně nepila ale když jsem byla v porodnici tak jsme se s kolegyní o tom bavili protože ona to prý zkusila

Janulka

Nám to říkala porodní asistentka, já jej pila při obou těhotenstvích, jedno bylo zakončené kleštěma, druhé dítě jsem porodila, ani nevím jak. Ale v každém případě maliníkový čaj je VÝBORNÝ a nic s ním nezkazíte. Co si myslím skutečně pomáhá, je lněné semínko, je to sice hnus (pardon:o)), ale mimčo po něm vyjede jak po klouzačce…