Broukk

Může se hned po porodu císařským řezem kojit, budu-li po operaci užívat analgetika?

Holky, nevíte prosím, jestli se hned po porodu císařem může kojit? Když budu mít po operaci analgetika?

Odpovědi
Edison

Heh??? A co Ti na to řekli lékaři??? Tyhle informace jsou snad zcela standardní!!!

Arne1

Ze zkušeností mé ženy – je spíše problém, zda císař nenaruší pochody v těle tak a zda mléko vůbec bude.

iceT

Při aplikaci analgetik kojící matce je nutno mít vždy na zřeteli možnost ovlivnění organismu
novorozence cestou mateřského mléka.

https://www.le­vret.cz/publi­kace/casopisy/mb/2008-15/?pdf=13

Ivetamrz

Abych mohla hned po císaři kojit, tak jsem si připlatila za pumpičku, která po porodu pumpuje analgetikum přímo do rány, takže se do mléka nemá jak dostat.

Broukk

Připlatila? a kolik jste si připlatila? kde se dá ta pumpička zařídit?

Ivagotovka

Já jsem pumpičku měla také, před porodem jsem si zašla do lékárny, kde jsem zaplatila 4 tisíce korun, a pumpička mi pak přišla už další den do nemocnice.