Kiklopofoun

Je praskající kůže na koženkové židli na kolečkách důvod k reklamaci?

Asi před rokem a něco jsem si koupil koženkové kancelářské křeslo Racing Pro. Začíná mi ale koženka praskat. Myslíte že to mám řešit reklamací nebo mě odbydou, jako že je to normálním opotřebením?

Odpovědi
Hufnágl

B je správně.

paul1

Já si myslím, že pokud je židle v záruce, je tato vada reklamovatelná jako skrytá.

elkon

Samozřejmě reklamovat, ale je potřeba si uvědomit, že koženka nic nevydrží. Zvlášť na takto exponovaném místě a pokud není patřičně udržovaná.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Hufnágl

paul
Pokud by to byla závada na konstrukci, budiž, ale na koženku?