delabrutale

Je práce v pneuservisu dřina?

V úterý jdu poprvé na brigádu do pneuservisu .. ale vůbec nevím co od toho čekat. Je to dřina? Je prej zrovna sezóna ..

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Takže myslím, že jako brigádník nebudeš asi zouvat a vyvažovat kola, ale budeš jen sundavat a nasazovat kola na auta. Nevím jestli je to jen na osobáky nebo i náklaďáky (tam jsou kola hodně těžká), ale vem si to asi takto:
Zvednout na zvedáku auto, povolit kola, sundat kola, nasadit kola, utáhnout matky nebo šrouby a pak ještě přetáhnout klíčem nebo momenťákem. A to vše několikrát za sebou-podle toho kolik přijede aut.

Další odpovědi
anonym

Práce v kanceláři to tedy není.Mákneš si.Nejhorší budou záda.

člověk

Každá práce nevoní,ale chutná,
hlavně je to vždy popud pro život a nikdy nevíš kdy toho využiješ,ne přezouvání,ale pocity,ty jsou duležitější,než práce sama.

ReHu

Dřina – nedřina, zkušenosti nezískáš jen teorií. Praxe a osobní zkušenosti jsou nenahraditelné.
A nezapomeň. Uč se u mistra a u toho, kdo už něco dokázal. Pokud se chceš naučit plavat, nechoď za tím, kdo plavat neumí a zná jen teorii. To platí ve všech oborech. I při vydělávání peněz. Kdo je bez koruny, tě to nenaučí 🙂.

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.