Gestas

Je povoleno skládat Národní srovnávací zkoušky pod vlivem alkoholu?

Uvažoval jsem, že bych si před nimi dal panáka na kuráž, tak mě zajímá, zda je to dovoleno.

Nejlepší odpověď
annas

Každý je strůjcem svého štěstí a rozhoduje se sám za sebe..

Alkohol může někoho povzbudit, ale může také utlumit, snižuje totiž hladinu serotoninu v mozku.

Myslím si, že rozumný člověk ví, co má v hlavě i bez alkoholu. Jde i o pravidlo slušnosti, významu zkoušky, vážnosti, , riskování atd. Co se podaří jednomu, nemusí projít druhému …

Další odpovědi
Tw!st

Dělal jsem závěrečné testy na autoškolu (otázky) po půlce lahvi Jagermeistera. Nikomu to nevadilo, 48 bodů.

Gestas

Twist: I test z jízd?