Matiselis

Je potřeba k prodeji stíracích losů koncesovaná živnost?

Odpovědi
Lgee

Nejen to, jedná se o jedno z nejregulova­nejsich odvetvi snad po celém světě.

  • Licence na provoz hazardních her v ceně 100 milionů korun je jedna z lehčích podmínek.

Pepa25

Samotný prodej losů do kompetencí Zákona (myšlen zákon č. 186/2016 Sb., o hazardních hrách) nespadá. Zákon upravuje pouze podmínky vydávání losů, slosování a výher.

Zdroj: https://www.bu­sinessinfo.cz/na­vody/provozova­ni-hazardnich-her-ppbi/

Matiselis

A neznáte prosím nějakou webovou stránku, kde jsou tyto podmínky srozumitelně shrnuty? Děkuji velice…

Klobouk

www.forhertube.com