Josef Z.

Je podporování Ruské Federace trestné?

Dobrý den, jeden známý se ptá, jestli je podporování Ruské Federace tresným činem? Říká prý, že nic špatného nedělají. (Já nic takového nepodporuji, to soused se ptal)

Odpovědi
Drap

Ano

Kryšpín

Záleží kde a jak když budeš hlásat podporu doma a nikdo tě nepráskne projdeš bez úhony, ovšem v hospodě v zaměstnání a soc. sítích dostaneš flastr.
Ovšem bacha i doma podívej se do historie za Německa práskal synáček taťuldu a i naopak.

paul1

Určitě je. Známý nějak „zaspal dobu“.