CTTON

Je podle vás tato zubní pasta zdravá?

https://www.be­nu.cz/weleda-ratanhova-zubni-pasta-75ml

Nejlepší odpověď
Malvína

Weleda je dobrá značka a pasta bude rozhodně kvalitnější než nějaká za 30 Kč.

Další odpovědi
da ny

Od zubní pasty neočekávám, že bude „zdravá“, nekonzumuji :)
S ohledem na cenu není složení „nic moc“, 1 složka se mi „nelíbí“.
Na našem trhu je dostatek účinných a vhodných zubních past.
Kouzlo čištění chrupu je hlavně v technice.
Vámi uvedená pasta je ve vyšší cenové relaci, proto bych si raději připlatila např.\.
https://www.be­nu.cz/enzymel?ut­m_source=sklik&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=9+%7c+SE­A+%7c+Zna%c4%8dky+%7c+PR­O+%7c+ROAS%3E­Enzymel+%7c+1778­09&utm_conten­t=Enzymel+na+BE­NU.cz&utm_ter­m=a+enzymel+in­tensi

nyjono

Jestli je zubní pasta zubní pasta zdravá říct nelze, nekonzumuje se ale vyplivuje.
Jestli má popisované účinky posoudíš nejlíp sám.
Naše oblíbená je Glister.

mosoj

Co očekáváš od zubní pasty. Liší se pouze vůní. Nejzdravější je čistit si zuby pravidelně a je to skoro zadarmo.