pája139

Je podle vás lepší hra Battlefield nebo Call of duty?

Odpovědi
Paja94

Pokud Battlefield,tak jedine 4,ta je skvela.Ale mezi Battlefieldem a COD je rozhodne lepsi Call of Duty :)

anonym

Jediné hry, které se mi z těchto sérií líbí jsou COD4, BOII a BF BC2,BF Hardline. Zbytek jsou odpad. Bad Company 2 a BF3 byli dosti pokrokové s velmi vybalancovalanými mapami. BF4 jsem prodal, hitboxy k ničemu, typické smrti za zdí mě už nebavili. BlackOps2 má skvělý modely zbraní i hráčů.
Nejlepší hrou pro mě zůstává Call of Duty 4, má nejlepší hitboxy i recoil, takové nastavení se v nových hrách již nevidí, mile mě překvapil BFHardline, má super hitboxy a plynulost hry. Přiznávám, že airstriky v CODku jsou moc OP, ale tak když má někdo 20killstreak tak proč ne, competitive v BFku je hrozná nuda, i přesto, že se hra prezentuje „reálnou akcí“.
COD4 se bude pořád hrát i až padnou současné top hry v zapomnění, stále se edituje, hraje progamingově, publicy jsou plné.

zelí

Já hraji BF4 a nemohu si stěžovat.