dust8

Je opravdu kvalita zvuku u Spotify u nastavení velmi vysoké kvality znatelně lepší, než hudba na Youtube?

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná odpověď

Spotify jsem si nedávno stáhl a poslouchám hudbu přes iPad. Nicméně hlasitost se mi zdá téměř stejná jako na YouTube, i když tam nějaký malý rozdíl bude, i když ne veliký. Proto se přikláním k tomuto názoru.

Další odpovědi
elkon

Jiná odpověď

Chceš-li kvalitu, tak poslouchej digitální rádio, nebo CD.

paul1

Ano, protože...

Spofity má stáhnutou vnuk na svém iPadu a říkal, že je spokojen.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

elkon: U CD si myslím, že spíš záleží na čem, to CD přehráváš.

elkon

Ano, to je pravda, bral jsem to podle sebe jako samozřejmost. Používám přehrávač a receiver Sony.

Schluker

To i u spotify a vlastne cehokoliv jineho. Kdo chce prehravat skladby v opravdu vysoke kvalite, nevyhne se investicim v radech desetitisicu.