Alissea

Je nutné obmazat dort stejným krémem, kterým jsem plnila korpusy?

Chci udělat potahovaný dort, ale nevím jestli je dobrá volba naplnit korpusy šlehačkou s mascarpone, obmazat máslákem a potáhnout.. Díky za rady a popř. i typy.

Nejlepší odpověď
Viktorie II.

Babička vždy potírá korpus máslovým krémem (máslo, cukr, van. puding.) a teprve potahuje korpus. Šlehačka s mascarpone, kterou bys použila je vlhká a ta by prosakovala přes potahovou hmotu. Rovněž nedoporučuje marmeládu.

paul1

Velmi předčasně uzavřená otázka.