luckykubrt

Je normální žít nemorálně?

Nejlepší odpověď
Kepler

Správnější by bylo žít morálně, ale nemorální život vždycky byl, je a bude. Takže nevím, co je normální.

Další odpovědi
marci1

Normální to v dnešní době bohužel je. A nejhorší je, dvojí morálka. Jak se říká: „Káže vodu, ale pije víno“.:-(

ivzez

Pro vyznavače Jehovy, který (ten vyznavač!!) krade obrázky, ano.

luckykubrt

ivzez: Já žádné obrázky nekradu ! Jenom je kopíruji a dávám je k otázkam. Ale už to dělat nebudu. Nenechám se od vás urážet. ☹

ivzez

Lucky, já Vás neurážím, pouze jsem popravdě popsala Vaši činnost. „Kopírování“ cizích obrázků a jejich vkládání na jiné weby bez souhlasu jejich autora je krádež, ať se Vám to líbí nebo ne.

luckykubrt

Kdyby ti muslimové vyvraždili rodinu bylo by to pro tebe normální ???

anonym

nerozumíte pojmu slova „normální“ … normální je obvyklé schéma chování. Neznamená to že normální je správné, normální může být i velmi špatné z pohledu morálky a přesto to může být obvyklé, tedy normální schéma chování …

anonym

ve své otázce jste ani nijak neupřesnil co si představujete pod pojmem „žít nemorálně“ … kdybychom tušili že si pod tím představujete vraždu, vyvozovalo by to jiné odpovědi než kdybychom tušili že se jen znašíte moralizovat a kárat lidi jen za to že pijí alkohol, mluví sprostě, nežijí v souladu s tradiční rodinou a tak podobně 🙂