Avatar uživatele
luckykubrt

Je normální žít nemorálně?

Zajímavá 0 před 2352 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Správnější by bylo žít morálně, ale nemorální život vždycky byl, je a bude. Takže nevím, co je normální.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
marci1

Normální to v dnešní době bohužel je. A nejhorší je, dvojí morálka. Jak se říká: „Káže vodu, ale pije víno“.:-(

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Pro vyznavače Jehovy, který (ten vyznavač!!) krade obrázky, ano.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
luckykubrt

ivzez: Já žádné obrázky nekradu ! Jenom je kopíruji a dávám je k otázkam. Ale už to dělat nebudu. Nenechám se od vás urážet. ☹

před 2352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
ivzez

Lucky, já Vás neurážím, pouze jsem popravdě popsala Vaši činnost. „Kopírování“ cizích obrázků a jejich vkládání na jiné weby bez souhlasu jejich autora je krádež, ať se Vám to líbí nebo ne.

před 2352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
luckykubrt

Kdyby ti muslimové vyvraždili rodinu bylo by to pro tebe normální ???

před 2352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

nerozumíte pojmu slova „normální“ … normální je obvyklé schéma chování. Neznamená to že normální je správné, normální může být i velmi špatné z pohledu morálky a přesto to může být obvyklé, tedy normální schéma chování …

před 2352 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

ve své otázce jste ani nijak neupřesnil co si představujete pod pojmem „žít nemorálně“ … kdybychom tušili že si pod tím představujete vraždu, vyvozovalo by to jiné odpovědi než kdybychom tušili že se jen znašíte moralizovat a kárat lidi jen za to že pijí alkohol, mluví sprostě, nežijí v souladu s tradiční rodinou a tak podobně 🙂

před 2352 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek