Boy 13

Je normalni mit obcansky prukaz v pouzdre?

Chci se zeptat, jestli je dobre nosit obcanku v pouzdre. Neni to divny, treba kdyz prijdu nekam na urad nebo na postu a ted vytahnu obcanku, ktera je v pouzdre?

Nejlepší odpověď
Dochy

Je to OK, zařiď si jak se to Tobě šikne nejlépe. Já mám občanku v kapsičce v peněžence (což se obecně nedoporučuje kvůli případné ztrátě či krádeži) ale mně to tak vyhovuje a doufám, že co se krádeží týče budu mít štěstí.

Další odpovědi
Kalim_YT

V pouzdře se usazuje spoustu nečistot, Znáš to. Koupíš si novou ktásnou čistou gumu a po týdnu je stará špinavá tmavá.. Sáhl bych spíš po"flipovacím" kritu s „kapsou“ na telefon tak budeš moci nosit občanský průkaz u telefonu. V naší třídě to tak řeší 90% lidí.

Pruzkumnik

V pohodě, jen bych ti doporučil si dát tu občanku ještě do nějakého průhledného obalu, nějaké folie aby se nepoškrabala, a divný mě to nepřipadá, lepší než ji ztratit nebo si ji nechat ukrást kapsářem v MHD společně s peněženkou