Adis99

Je normální když mě bolí uši?

Ne,že bych byla nějak moc nechlazená,jen trošku a bolím mě trochu uši. Je to s tím nějak spojené?

Nejlepší odpověď
anonym

Normální to není. Může tam být slabý zánět, třeba z průvanu. Zkuste na noc na uši položit vatu a převázat šátkem. Pokud je to z průvanu mělo by to pomoct. Také to mohou být zuby a bolest se může jenom přenášet a ozývat nejdřív v uších. Nebo jste někde chytila bacil a rozjede se teprve nemoc. Nepřestane-li to, běžte k lékaři.

Další odpovědi
Drap

Normální je, když nebolí nic. Boles v uších může být způsobena nachlazením a rýmou.
Doplňuji:
mělo být bolest

hanulka11

ano jistě dutiny jsou propojené a můžeš mít zalehlé uši a pak tě pobolívají
já bych se napařila /třeba heřmánek do vody , nebo eukalyplus/ a dutiny se uvolní – vyzkoušej
Doplňuji:
/tím ano jsem myslela jak se ptáš – zda je to nějak spojené/

quentos

Normální to rozhodně není. Na ošetření uší je ideální přírodní přípravek Audiron od fy Energy.

Damiana

Mě bolí ušiska vždycky, když mám stažené vlasy, čepici furiantsky odmítám a venku je zima (nejlépe s větrem). Sice to pak přejde, ale je to nepříjemné. Také bych volila vanu s bylinkami, to může jedině prospět. Dej si čaj že zázvoru s medem.
ad Očko: To s tou vatou a šátkem zní hodně zajímavě, to si musím zapamatovat. Oceňuji rady, které se „nehemží“ chemií, díky. 🙂