Avatar uživatele
Adis99

Je normální když mě bolí uši?

Ne,že bych byla nějak moc nechlazená,jen trošku a bolím mě trochu uši. Je to s tím nějak spojené?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 4392 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Normální to není. Může tam být slabý zánět, třeba z průvanu. Zkuste na noc na uši položit vatu a převázat šátkem. Pokud je to z průvanu mělo by to pomoct. Také to mohou být zuby a bolest se může jenom přenášet a ozývat nejdřív v uších. Nebo jste někde chytila bacil a rozjede se teprve nemoc. Nepřestane-li to, běžte k lékaři.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Normální je, když nebolí nic. Boles v uších může být způsobena nachlazením a rýmou.
Doplňuji:
mělo být bolest

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

ano jistě dutiny jsou propojené a můžeš mít zalehlé uši a pak tě pobolívají
já bych se napařila /třeba heřmánek do vody , nebo eukalyplus/ a dutiny se uvolní – vyzkoušej
Doplňuji:
/tím ano jsem myslela jak se ptáš – zda je to nějak spojené/

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

Normální to rozhodně není. Na ošetření uší je ideální přírodní přípravek Audiron od fy Energy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Mě bolí ušiska vždycky, když mám stažené vlasy, čepici furiantsky odmítám a venku je zima (nejlépe s větrem). Sice to pak přejde, ale je to nepříjemné. Také bych volila vanu s bylinkami, to může jedině prospět. Dej si čaj že zázvoru s medem.
ad Očko: To s tou vatou a šátkem zní hodně zajímavě, to si musím zapamatovat. Oceňuji rady, které se „nehemží“ chemií, díky. 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek