Je normalni hucni v tele?

Dnes jsem vecer cvicil a delal jsem pohyb bricha zleva doprava a najednou slysim divne huceni jakoby z plic pusu mam zavrenou bojim se aby to nebylo neco vazneho …Jestly vite co by to mohlo byt prosim odepiste… dik..

Nejlepší odpověď
anonym

Huční v těle je dobrí,dej sy sír,ten pomáchá,jestly ty nekdo poradý lyp než já těško posoudým,.

Další odpovědi
klumprt

Malo vapniku pomuze olizovat stenu nebo kroupat vaječne skorapki

anonym

Hučení v kládě se dá minimalizovat častým močením,tedy hodně pít perlivou vodu z lidlu.