lolinka255

Je normální aby dítě ve 12 letech vážilo 65 kg?

Odpovědi
STUDENTKAEVA

Jakou čekáš odpověd když napíšeš jen váhu a věk musíš napsat výšku i pohlavý..Na netu existuje něco čemu se říká BMI kalkulačka vypočítej si to tam\!!!Normální není nic!

Nevíteto?

To záleží na výšce!
http://www.vy­pocet.cz/bmi

Misirik

Já mněl nejakých 55+ Kg.

Kelt

Třeba má mohutnější kostru, více svalů.. Spočítej BMI, atd, viz další. Jaké je pohlaví a je to ještě dítě? U každého probíhá puberta jinak a může se to upravit.

lota

Řekla bych, že je to hodně, ale záleží na výšce a samozřejmě také tom, „jak jsou těžké kosti“…

pediatr

Velmi nedostatečná informace. Pokud bych předpokládal normální výšku, pak jde jistě minimálně o nadváhu. Je nejvyšší čas to řešit.