hanavall4

Je normální, aby se 16letá holka registrovala na seznamku?

Ahoj… Moje kamarádka se cítí sama a štve ji, že nikoho nemá. Chce si najít kluka, ale někteří kluci se jí smějí kvůli její postavě a někteří prostě, že nechcou… no a řekla mi, že to chce aspoň zkusit na té seznamce, když nechce nikoho z intru. A jako já nevím, jestli to je dobré, když má teprve 16. Kdyby měla 25, tak nic neřeknu, ale 16… poraďte prosím

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
quentos

má to zkusit

Vaše zdůvodnění postrádá jakoukoli logiku. „Kdyby měla 25, tak nic neřeknu, ale 16…“ – a to jako proč? Seznamka je legální od 15 let (v některých případech i dříve) a do toho jí nemá nikdo co mluvit.

Další odpovědi
aliendrone

má to zkusit

Moje odpověď by hned z první byla, že je to blbost. Jenže jsem z generace (z vašeho úhlu pohledu) vzniklé mezi černým a hnědým uhlím, kdy internet, Facebook, instant messaging v mobilech byly jen sci-fi, tak je to celkem těžké objektivně posoudit.

Dnes je taková doba, kdy se prostě přes net dělá všechno – komunikuje se, sdílejí se VEŘEJNĚ zážitky (včetně intimních), takže pro mne je to sice „ne zcela přirozené“, ale z úhlu pohledu dospívajících naprosto korektní a běžné. (A ruku na srdce – kdo z mladých chce být v kolektivu 100let za opicemi? Já v jejím věku byl vysoce hi-tech chlapec, pošklebující se „analogovým vykopávkám“ a byl jsem na to patřičně pyšný)

Já bych ji podpořil, ale s tím, že je třeba brát v potaz RIZIKA. Ono není vůbec těžké se za někoho vydávat a ve skutečnosti být někým úplně jiným. V lepším případě předejde zklamání, v horší případě si uchrání zdraví/život, takže bych to nepřešel jen mávnutím ruky!!! (jakože tohle „bububu“ nám cpou dokolečka do hlavy ve škole, doma, v médiích – se nebojím, pche)

Arne1

má to zkusit

Smackdown

vypadni od toho

ZuzuBubu

má to zkusit

Luciášek32

vypadni od toho

ivzez

vypadni od toho

Do ničeho se kamarádce nepleťte.

Je jen a jen její věc, jestli se rozhodne použít seznamku nebo ne.
A dobrá kamarádka by ji měla podpořit, ať se rozhodne jakkoliv.

yuko

vypadni od toho

At si kamoska dela, co sama uzna za v hodne. Klidne ji rekni, co si mysis Ty, napriklad, ze by tomu mela nechat volny prubeh. Ale pokud se citi trapne, ze ona vlastne jeste nikoho nema, at si to zkusi. Pokud si mysli, ze o ni nikdo nestoji…
At si tim projde, treba se spali a bude toho litovat. Ale je to jeji vec. Taky se ji muze stat, ze si da inzerat a najde toho praveho na cely zivot, jako se to stalo me spoluzacce. Taky se seznamila na inzerat.

anonym

má to zkusit

není ani tak důležité zda do toho půjde ale spíš s jakými nároky. Pokud bude příliš nenáročná a nekritická k charakteru typických návštěvníků seznamky v jejím věku nejspíš se dost spálí. Ale i špatné zkušenosti patří k dospívání, dokud se nespálí opatrnosti se nenaučí tak jako tak …

Nerbes

má to zkusit