Avatar uživatele
doktorphlox

Je někde na internetu nějaká mapa, kde bych si mohl označit okruh např. 100km od nějakého bodu?

Příklad: Chci například vidět okruh 100 km od Prahy a chci aby tento okruh byl označený. Je to někde na internetu možné v nějaké mapě? Díky moc.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Děda Louda, Damiana, briketka10 před 4351 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
briketka10

jo jo arygnoc má pravdu, škoda bolaku, ale už jsem Ti ten bod prostě dala ten Google Earth je výborný program, již jsem ho vymazala – zabíral mi místo v paměti..

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
bolak

Těžko. Taky už sem to kdysi hledal…a nenašel. Jedině vytisknout a koupit kružítko.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

skús toto:

http://www.go­ogle.com/intl/cs/e­arth/learn/be­ginner.html#dra­wing-and-measuring

neštudoval som to, ale možno je to to, čo hľadáš.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

když potřebuji – plochu si vyznačím podle programu pro vyznačení trasy a mapu uložím. není to zpravidla přesný kruh, ale jde to.
Nebo – je to rychlejší. Na monitoru si rýsovací jehlou vyrýsuji kruh a potom podle potřeby se do něj mapu nacentruji a zvětším.
Je to výhodné – kruh ůze využít pro různá měřítky, pro různé regiony apod.
kdyby se nedalo bodec kružítka do monitoru zabodnout, tak stačí nalepit žvýkačka a do ní kružítka zapíchnout. někdy stačí kruh vyznačít tuhou, fixem apod., není třeba hned dřít ocelí do monitoru.

PS: na tel č. 155 lze sehnat rychlý odvoz do nějaké psycholéčebny – to je informace pro tvé okolí, že budeš dělat ten kruh na monitoru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Děda Louda

V mapách na Seznamu si můžeš naklikat trasu v podobě okruhu požadovaných parametrů. Pro představu přikládám vyznačení přibližně 100 km od Prahy.

http://www.ma­py.cz/s/3XIQ

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
bolak

jj, škoda bodu :))) aspoň vidíš že mi nemáš bodovat všechno co uvidíš

jinak já myslel že google earth je nějakej program do počítače, nebo to už je normálně přístupnej online jako třeba mapy.cz?

před 4351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

Google Earth je program, který si stáhneš zdarma
http://www.slu­necnice.cz/sw/go­ogle-earth/
a já ho už nemám, dřív mě bavilo se dívat, kde kdo bydlí, hledat staré památky, cestovat přes oceány, ale časem mě to omrzelo jako všecko :)

před 4351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

nemyslím, že je škoda bodu, netušila jsem, že se v něm dá upravovat něco jako to čárkování víš, jinak boduju Tvé odpovědi i otázky ráda vždyť to víš a to kružítko mi přiško zas vtipný to každej uzná :))

před 4351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

no dyť právě, arygnoc mu linkoval program ale doktorphlox se ptal na nějakou mapu na internetu, takže já jedinej sem odpovídal správně a JÁ JEDINEJ měl taky dostat boda :))

a to kružítko já myslel naprosto vážně (kamenná tvář), nebo co přesně ti přijde na kružítku tak vtipný…ten hrot nebo ta tuha..povídej ;)

před 4351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

nj, ale čo keď bude chcieť štvorec 100×100 km?
Teraz tvrdí, že chce kruh, ale ktovie, čo bude za týždeň.
A s kružítkom si môže potom hádzať ako s oštepom?

před 4351 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

no celá – Jedině vytisknout a koupit kružítko.
s kružítkem sem kamarád nebyla matika mi nešla a geoška ta už vůbec ne..lezla sem se 4 někdy 3 :)

před 4351 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek