www

Je nějaký rozdíl v chuti klasicky smaženého kapra při odstranění jeho šupin ‚na košilku‘ a klasicky oškrábaném?

Samozřejmě, platí to jen pro ty, co mají rádi kapra v trojobalu s kůží.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Mě to chutná stejně,jen když je s kůží a je studený je kůže gumová.

Další odpovědi
beer

Mám stejnou zkušenost jako dědapetr a protože právě tu gumovost mám rád, odstraňuji šupiny většinou seškrabováním.

tazatelka

Chuť rybího masa neovlivní způsob, jakým ho šupin zbavíte.