janani

Je nějaký prostředek na impregnaci terasové venkovní dlažby? Po zimě ji musím čistit tekutým práškem na nádobíá. Děkuji

Odpovědi
badisko

No neuvadite jaka dlazba to je :D..je to napr teraso …betovova ..nebo keramicka ono to ..az tak uplne jedno neni kazda ma svuj specificky povrch …No to vite ze existuje pripravek a ne jeden tak treba hydrofobni inpregnace na beton a keramiku..http://www­.express-color.cz/produc­ts/hydrofobni-impregnace-na-beton-a-keramiku-nanobala-bprotect-5l/ dale na umely kamen (technic stone)..http://www­.express-color.cz/produc­ts/hydrofobni-impregnace-na-beton-a-umely-kamen-nanobala-btprotect-5l/ neni to nic levneho tak se muzete trebaspis podivat v Bouhausu ..Obi..nebo Baumaxu…proste reknete v odeleni zahrady ze hledate hydrofobni inpregnaci a uvedete na jaky meterial…PS;prasky a podobne veci jsou k nicemu a akorat se stim nadrete ..bohate postaci pokud mate tu moznost pouzit vapku…

Pafffka65

Ahoj. Vyzkoušel jsem postup od známého, který se tím zabývá. Předně jsem nastříkal na navlhčenou dlažbu Antimech ( SGD01) ředěný 1:10 a po 40 minutách to zabilo mech a plíseň. Potom jsem nastříkal ( zahradním rozprašovačem ) odmašťovač a čistič SGB50 a po 15 minutách jsem to spláchl VAPkou. Je fakt, že jsem potom musel doplnit písek do spár, ale výsledek by super. Výrobky měly napsáno Stillgourd.