spravamobilu

Je nějaký prográmek pro správu provozu mobilu?

Vysvětlím o co mi jde :

Mám mobilní tel. (ještě nevím s jakým oper. systémem) a tento „propojím“ se „stolním“ počítačem (kablíkem, blu… nebo třeba jinak). Mobilní tel. bude „zapnutý“ s aktivní SIM kartou. Jde mi o to abych mohl on-line „sledovat“ komunikační provoz mého mobilu. Konkrétně hovory „přijaté i nepřijaté“ – které by se mi postupně seřazovaly pod sebe podle „času“ uskutečněného „třeba i nepřijatého“ hovoru…

No a potom potřebuji dále „pracovat“ a využívat tyto získané „data – informace“ … tedy potřebuji jednotlivé údaje o jednotlivých „hovorech“ mít možnost „přemístit“, „přeposlat“ a pod. kamkoli budu potřebovat …

No a potřebuji aby to „pracovalo“ samostatně a co možná nejrychleji tedy „skoro“ on-line …

Někdo mne prozvoní a údaje o tomto „činu“ se mi on-line "přemístí kam potřebuji???

Odpovědi
dubraro

Existuje celá řada takovýchto programů. Často je dodává přímo výrobce telefonu. Program se zpravidla skládá ze dvou částí, z nichž jedna je v mobilu a druhá v počítači.
Já používám například SMS Control Center.

Rohlik

Jak neznas OS mobilu, tak ti nelze poradit.
Kazdopadne existuji ruzne profi nastroje, ktere maji i webove rozhrani, kde lze nalezt seznam hovoru a dokonce si je i znova poslechnout ze zaznamu. Takove reseni se v podobne mire pouziva v ustrednach.